Jak działamy

KROK #1

Zapraszamy Państwa na niezobowiązujące spotkanie do naszego studia wraz z wymiarami lub rzutem pomieszczenia. Omawiamy szczegóły na podstawie których jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa najlepszą z możliwych wersji projektu, wizualizację oraz wycenę.

KROK #2

Po zaakceptowaniu wstępnych ustaleń w dogodnym dla Państwa terminie dokonujemy szczegółowych pomiarów pomieszczenia, w którym planowana jest zabudowa meblowa. Kolejny krok to aktualizacja i naniesienie ewentualnych zmian na podstawie wykonanej inwentaryzacji wnętrza. Następnie zapraszamy Państwa na prezentację gotowego projektu. Jest to czas na dokonanie ostatecznych zmian w układzie funkcjonalnym oraz doborze materiałów, kolorystyki. Kaucja za pomiar zostanie odjęta od końcowej sumy mebli.

KROK #3

Po zatwierdzeniu projektu zapraszamy Państwa do podpisania umowy, w której zawarte są szczegóły niezbędne do prawidłowego przebiegu całego procesu od projektu do montażu. Po tym etapie najczęściej gościmy u Państwa w domu kolejny raz- wyznaczamy punkty elektryczne do prawidłowego osadzenia sprzętów. Zapewniamy opiekę na każdym etapie naszej realizacji.

KROK #4

Profesjonalny montaż wieńczy nasze wysiłki. Nasza autoryzowana grupa montażowa fachowo zamontuje Państwa meble oraz osadzi sprzęt AGD.